אודות

הצטרף לאבולוציה של בגדי ספורט

בגדי הספורט Fe226 מציעים תכונות פונקציונליות משפרות ביצועים ייחודיות כדי לגרום לך להגיע אל The Ekstra Mile.

עם מוצרי Fe226, את/ה תרגישו טוב יותר, רענים יותר, בטוחים יותר, יעילים יותר, מהירים יותר, מה שיהפוך את האימונים לנוחים ומהנים יותר.

בדוק בעצמך מה גורם לך לפתוח את The Ekstra Mile™.

 

תכונות EKSTRA MILE™ בביגוד שלנו

Unlocking The Ekstra Mile היא הבטחת המותג Fe226 אליך.

ודרך אגב, "Ekstra" היא לא שגיאת כתיב - אלה מסמל ש-Fe226 הוא מותג עיצוב דני מקופנהגן המפתח בגדי ספורט בעלי תכונות פונקציונליות ייחודיות כדי להפוך כל פעילות ספורטיבית לנוחה ומהנה יותר.

התכונות המשותפות לכל מוצרינו  -חסרי ריח, מנדפים ומתייבשים במהירות. בנוסף לפיצרים ייחודיים נוספים לכל מוצר בפני עצמו. 

הביגוד שלנו פותח והונדס בקפידה כדי להפוך את האימון שלך לנוח ומהנה יותר.

לא משנה באיזה מוצר תבחרו, הוא יציע לך תכונות ייחודיות לשיפור הביצועים.

בגדי ספורט חסרי ריח - התאמנו יותר, שטפו פחות

כל פריטי הביגוד של Fe226 הם אנטי-בקטריאליים ולכן חסרי ריח, וזה נהדר במובנים רבים, לנו ולסביבה.
בביגוד ספורט השימוש הצרכני בבגד במהלך היום יום מהווה את הרוב, עד 70 אחוז, מטביעת הרגל האקולוגית. פחות כביסה מאריכה את חיי בגדי הספורט שלנו ומפחיתה משמעותית את השימוש באנרגיה ובמים. שימוש במוצר איכותי ונטול ריח יותר מפעם אחת לפני הכביסה מפחית באופן דרסטי את ההשפעה הסביבתית של הבגד. וכך חוסכים מים ואנרגיה, פחמן דו-חמצני מופחת וכמות המיקרו-פלסטיק פוחתת.
וגם: בזמן השימוש בביגוד נטול ריח, לא רק שתרגישו הרבה יותר טוב במהלך האימון, אלא גם כשהבגד שלך תלוי לייבוש. בין אם זה ברכב לאחר האימון או בעבודה, אתם יכולים לתלות את הבגדים במשרד שלך מבלי להטריד את הקולגות שלכם.

הצטרפו לאבולוציה

המטרה שלנו היא לשפר את הביצועים והנוחות שלך באמצעות ביגוד ספורט בשילוב תכונות פונקציונליות משפרות ביצועים ייחודיות. שיגרמו לך לחוות אימון טוב ומהנה יותר.
הגישה שלנו היא אבולוציה - כשאתה לובש את בגדי Fe226 אתה כבר חלק מהקהילה, האבולוציונרים.
לכן, אל תצפה שהמותג ישאר זהה. אנחנו כל הזמן לומדים, מתפתחים ומשתנים. זה ה-DNA Fe226.

הצטרפו לאבולוציה.

אודות השם שלנו?

השם הוא Fe-2-26 וזה מסמל שאנחנו- Fe226 מייצרים ומעצבים בגדי ביצועים לענפי ספורט הסיבולת, מהסביב עד האינטנסיביים ותובעניים ביותר בעולם. Fe26 הוא הסמל הכימי לברזל. 226 הוא מרחק איש ברזל בקילומטרים. 26.2 הוא מרחק מרתון במיילים.

הפילוסופיה מאחורי זה פשוטה: אם אנחנו יכולים ליצור את הלבוש הטוב ביותר בעולם לענפי הספורט התובעניים ביותר, זה יהיה הטוב ביותר לכל אחד ולכל תחום ספורט.

 

מוצרי Fe226 מעוצבים ומפותחים על ידי מיטב מעצבי בגדי הספורט ומפתחי המוצר בעולם. המותג מבוסס על ייצור ואומנות אירופאית אמיתית.

משלוחים מהירים עד הבית